GRAZIA CERAMICHE FORMAE FRAME STEEL 13x26 FRA3 Płytka Ścienna
Opis
Płytki ceramiczne z serii FORMAE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne z podwójnym wypalaniem o błyszczącej powierzchni. Zrodzony z reinterpretacji klasycznej płytki diamentowej w stylu „metro” i wzbogacony w relief 2 innymi powierzchniami. Nadaje się do tworzenia zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych środowisk. Czysta linia, prosta elegancja, spokojne tonacje, to urok serii Formae.
Płytka Ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Błyszczące |
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | STEEL |
| Rozmiar | 13x26 cm |
| Grubość | 11 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,507 m2 (15 szt.) |
| Waga paczki | 9 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia |
| Seria | Formae |
| Rozmiar | 13x26 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500