SERENISSIMA EVOCA TERRA 20 mm R11 60x120 1065238 Płytka gresowa
Opis
Płytka gresowa o grubości 20 mm do zastosowania na tarasach i chodnikach.
Klasa antypoślizgowa R11
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | EVOCA TERRA |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 20 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (1 szt) |
| Waga paczki | 32,30kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | SERENISSIMA |
| Seria | Evoca |
+48 502 415 500