CIR CHICAGO OLD CHICAGO XL R11 20x40 1048686 Płytka gresowa
Opis
Urok cegły, jej dotykowe odwzorowanie i miejski duch zostały na nowo odkryte w płytkach podłogowych i ściennych Chicago firmy CIR Manifatture Ceramiche, wykonanych z gresu porcelanowego szkliwionego. Bogate w osobowość kolory odzwierciedlają rustykalną powierzchnię, którą nosi upływ czasu, wnosząc do domu nowy nastrój, wyrafinowany, a jednocześnie pełen nawiązań do stylu retro. Dostępne w wielu kwadratowych, prostokątnych lub ekskluzywnych sześciokątnych formatach. Chicago można umieścić zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
R11- wysoka antypoślizgowość, płytki zalecane na zewnątrz.
W kolekcji dostępne są stopnice, cokoły w każdym z prezentowanych kolorów. Więcej informacji pod numerem telefonu wskazanym w zakładce kontakt.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | OLD CHICAGO |
| Rozmiar | 20x40 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,96 m2 (12 szt) |
| Waga paczki | 20,00 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Cir |
| Seria | Chicago |
| Rozmiar | 20x40 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500