CIR DI PIETRA RUNI AVORIO R11 20x20 1078550 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja DI PIETRA wnosi rustykalny urok kamienia do wnętrz oraz trzeźwych i niezbędnych przestrzeni zewnętrznych: harmonię elementów, które przywołują poczucie naturalności, w której można żyć. Pięć inspiracji o różnym pochodzeniu, pięć wieloaspektowych i autentycznie mineralnych osobowości, uzyskanych poprzez zmieszanie bardzo zróżnicowanych tonów chromatycznych, które nadają im stopień cieniowania równy V4. Pięć z sześciu rozmiarów jest również dostępnych w wersji zewnętrznej R11, a 20x40 również w grubości 15 mm. Dla wszystkich kolorów, oprócz mozaiki pavé zamontowanej na siatce, Di Pietra zapewnia listwę przypodłogową i element L zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | RUNI AVORIO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (26 szt) |
| Waga paczki | 20,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Di Pietra |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500