CIR HERITAGE WALNUT 40x40 1080532 Płytka gresowa
Opis
Płytki z efektem kamienia z kolekcji Heritage firmy Cir Ceramiche przywodzą na myśl historyczną europejską architekturę, duże budynki i wyrafinowane domy charakteryzujące się podłogami o żywym wyglądzie.
Nadają się do dekoracji wnętrz i na zewnątrz, gwarantując ciągłość estetyczną, oferują wieloformatowe rozwiązania instalacyjne odpowiednie dla różnych wymagań projektowych.
Naturalne wykończenie pozwala uchwycić oryginalną istotę materiałową produktu, podnosząc jego walory estetyczne, natomiast wykończenie chwytne o wysokim współczynniku tarcia i zabezpieczeniu przed poślizgiem to właściwe połączenie estetyki, niezawodności i bezpieczeństwa na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Ściana, podłoga |
| Kolor | WALNUT |
| Rozmiar | 40x40 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,28 m2 (8 sztuk) |
| Waga paczki | 26,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Heritage |
| Rozmiar | 40x40 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500