CIR HERITAGE WALNUT R11 20x20 1080538 Płytka gresowa
Opis
Płytki z efektem kamienia z kolekcji Heritage firmy Cir Ceramiche przywodzą na myśl historyczną europejską architekturę, duże budynki i wyrafinowane domy charakteryzujące się podłogami o żywym wyglądzie.
Nadają się do dekoracji wnętrz i na zewnątrz, gwarantując ciągłość estetyczną, oferują wieloformatowe rozwiązania instalacyjne odpowiednie dla różnych wymagań projektowych.
Naturalne wykończenie pozwala uchwycić oryginalną istotę materiałową produktu, podnosząc jego walory estetyczne, natomiast wykończenie chwytne o wysokim współczynniku tarcia i zabezpieczeniu przed poślizgiem to właściwe połączenie estetyki, niezawodności i bezpieczeństwa na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | WALNUT |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (26 sztuk) |
| Waga paczki | 20,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Heritage |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500