CIR IN FALDA INSERETO MODERNO S/6 20x20 1080126 Dekor
Opis
Kolekcja In Falda Cir Ceramiche inspirowana marmurem trawertynowym, wyróżnia się wszechstronnością. Tradycyjnie inspirowany wybór kolorów pozwala na połączenie z niebieskim i łączy się z zastosowaniem małych i modułowych rozmiarów, aby zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące podłóg lub ścian, wewnątrz i na zewnątrz. Seria, w gresie porcelanowym, współgra z dekoracjami w jasnych kolorach, które odzwierciedlają kultowe przedmioty Made in Italy, stymulując indywidualną kreatywność.
.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | MIX |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,24 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 4,73 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | In Falda |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500