CIR IN FALDA TRAVERTINO NAVONA 60,8x60,8 1073641 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja In Falda Cir Ceramiche inspirowana marmurem trawertynowym, wyróżnia się wszechstronnością. Tradycyjnie inspirowany wybór kolorów pozwala na połączenie z niebieskim i łączy się z zastosowaniem małych i modułowych rozmiarów, aby zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące podłóg lub ścian, wewnątrz i na zewnątrz. Seria, w gresie porcelanowym, współgra z dekoracjami w jasnych kolorach, które odzwierciedlają kultowe przedmioty Made in Italy, stymulując indywidualną kreatywność.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | TRAVERTINO NAVONA |
| Rozmiar | 60,8x60,8 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,11 m2 (3 szt) |
| Waga paczki | 25 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | In Falda |
| Rozmiar | 60,8x60,8 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500