CIR IN FALDA TRAVERTINO NAVONA R11 60x60 20 mm 1075223 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja In Falda Cir Ceramiche inspirowana marmurem trawertynowym, wyróżnia się wszechstronnością. Tradycyjnie inspirowany wybór kolorów pozwala na połączenie z niebieskim i łączy się z zastosowaniem małych i modułowych rozmiarów, aby zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące podłóg lub ścian, wewnątrz i na zewnątrz. Seria, w gresie porcelanowym, współgra z dekoracjami w jasnych kolorach, które odzwierciedlają kultowe przedmioty Made in Italy, stymulując indywidualną kreatywność.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | TRAVERTINO NAVONA |
| Rozmiar | 60x60 cm |
| Grubość | 19 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (2 szt) |
| Waga paczki | 30,60 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Cir |
| Seria | In Falda 19 mm |
| Rozmiar | 60x60 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500