CIR MIAMI PITCH BLACK 10x20 1063968 Płytka gresowa
Opis
Miami to kolekcja o żywej osobowości autorstwa Cir Ceramiche, która wykorzystuje dekoracyjny potencjał tradycyjnej „pastyny” w dekorowanym betonie, aby nadać posadzkom i ścianom odrobinę oryginalności. Kwiatowe tekstury i motywy geometryczne mogą być używane zarówno do tworzenia kreatywnych wzorów, jak i w połączeniu z jednolitymi kolorami White Rope, Dust Grey, Pitch Black, Light Brown, Red Clay i Green Blue, w niestandardowych rozwiązaniach od vintage do nowoczesnego. Wykonane z gresu porcelanowego, dostępne są w formatach 20x20, 10x20 oraz w oryginalnych rozmiarach heksagonalnych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | Pitch Black |
| Rozmiar | 10x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (36 szt) |
| Waga paczki | 14,20 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Miami |
| Rozmiar | 10x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500