CIR MOLO AUDACE BITTA DI PORTO R11 20x20 1068507 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja gresów porcelanowych Molo Audace marki Cir Ceramiche może pochwalić się ekskluzywną grafiką w nowoczesnych i modnych kolorach, inspirowanych kamieniem. Płytki opowiadają historię materiału ukształtowanego przez czas, nadając wnętrzu i na zewnątrz domu nieopisane poczucie wieczności. Klasyczne formaty w sześciu różnych odcieniach chromatycznych, uzupełniają dekoracje retro, pozwalając na nieskończone eklektyczne kompozycje o współczesnym smaku.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | BITTA DI PORTO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (26 szt) |
| Waga paczki | 20,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Molo Audace |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500