CIR MOLO AUDACE INSERTO PORTO VECCHIO S/6 20x20 1069934 Dekor
Komplet = 6 szt.
Opis
Kolekcja gresów porcelanowych Molo Audace marki Cir Ceramiche może pochwalić się ekskluzywną grafiką w nowoczesnych i modnych kolorach, inspirowanych kamieniem. Płytki opowiadają historię materiału ukształtowanego przez czas, nadając wnętrzu i na zewnątrz domu nieopisane poczucie wieczności. Klasyczne formaty w sześciu różnych odcieniach chromatycznych, uzupełniają dekoracje retro, pozwalając na nieskończone eklektyczne kompozycje o współczesnym smaku.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | PORTO VECCHIO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,24 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 5,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Molo Audace |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500