CIR NEW ORLEANS ROYAL STREET 20x20 1049607 Płytka gresowa
Opis
Nowy Orlean ze swoją historią zainspirował CIR Manifatture Ceramiche do homonimicznej kolekcji, w szlachetnie szkliwionej porcelanowej kamionce. Rezultatem jest kolekcja NEW ORLEANS charakteryzująca się silną materialnością, rozwinięta pomiędzy neutralnymi i żywymi kolorami oraz wzbogacona licznymi dekoracjami, które pozwalają na tworzenie wielu rozwiązań dekoracyjnych.
Wymiary 40x40, 20x20 i ekskluzywny sześciokątny format pozostawiają dużą swobodę kompozycyjną, dając prawdziwie oryginalne i spersonalizowane ustawienia wewnętrzne i zewnętrzne zgodnie z potrzebami i preferencjami.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | ROYAL STREET |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,96 m2 (24 szt) |
| Waga paczki | 19,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | New Orleans |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500