CIR NEW YORK ESAGONA BROADWAY 24x27,7 1048413 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja NEW YORK od CIR Manifatture Ceramiche, to płytki z efektem cegły, wykonane z drobnego gresu porcelanowego, wnoszą do domu nowy nastrój, wyrafinowanie, a jednocześnie pełne odniesienie retro dzięki rozmiarom 10x20 i sześciokątnemu detalowi, który pięknie komponuje się z nowoczesnymi i designerskimi meblami. Dostępne w 6 modnych kolorach, doskonale dopasowują się również do zewnętrznej posadzki dziedzińców, tarasów i chodników.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BROADWAY |
| Rozmiar | 24x27,7 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,97 m2 (20 szt) |
| Waga paczki | 20,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | New York |
| Rozmiar | 24x27,7 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500