CIR REGGIO NELL'EMILIA MOSAICO VENTAGLIO ROSTA NUOVA 75x52 1059699 Płytka gresowa
Opis
Reggio Nell'Emilia to kolekcja CIR Manifatture Ceramiche inspirowana porfirem, trzeźwym i minimalistycznym kamieniem, charakteryzująca się szlachetną elegancją, która nadaje jej uroku i solidnej osobowości. Wykonany z gresu szkliwionego, również dzięki szczególnemu wykończeniu powierzchni, przywołuje materialną intensywność kamienia inspiracji, dostosowując się do różnych kontekstów architektonicznych. Dostępny z grubością 10 mm lub w wersji R11 o grubości 15 mm, jest idealnym rozwiązaniem do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W asortymencie znajdują się cztery efektowne kolory w dużych i małych rozmiarach oraz wersje w formie kostki brukowej lub mozaiki wentylatorowej, które doskonale dostosowują się do potrzeb współczesnego designu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | ROSTA NUOVA |
| Rozmiar | 75x52 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,69 m2 (3 szt) |
| Waga paczki | 15 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Reggio Nell'Emilia |
| Rozmiar | 75x52 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500