CIR VENEZIA GRIGIO 20x20 1059938 Płytka gresowa
Opis
Gres porcelanowy CIR Manifatture Ceramiche VENEZIA wiernie reinterpretuje szczegóły, kolory i ruchy graficzne, które uczyniły weneckie lastryko wyjątkowym. Seria oferuje bogatą paletę kolorów z maxi i mini ziarnami, w dużych i małych rozmiarach, które można skomponować zgodnie z osobistym gustem. Oryginalne rozwiązania dekoracyjne, w formacie 20x20, pasują do każdego stylu, od najnowocześniejszego do najbardziej klasycznego i pozwalają na instalację Venezia zarówno na podłodze, jak i na ścianie we wszystkich pomieszczeniach domu, od kuchni po łazienkę, od sypialni. do części dziennej.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | GRIGIO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (26 szt) |
| Waga paczki | 20,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Venezia |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500