GRAZIA CERAMICHE FORMELLE MILANO GREIGE CRAQUELE 13x13x1,4 MILA3 Płytka Ścienna
Opis
Płytki ceramiczne z serii FORMELLE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to
podwójnie wypalana biała płytka ścienna z błyszczącym wykończeniem craquele. Asortyment obejmuje 3 reliefowe dekory w formacie 13x13: Milano, architektoniczny styl 3D, Algarve, tradycyjny projekt i Anversa, nowoczesna interpretacja klasycznego holenderskiego dekoru Delft, idealnie nadające się do tworzenia kontrastowych zdobionych ścian.
Craquele – szkliwo transparentne, błyszczące z efektownymi pęknięciami. Zalecana jest impregnacja wykończenia Craquele.
Płytki Ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | MILANO GREIGE |
| Rozmiar | 13x13x1,4 cm |
| Grubość | 14 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,389m2 (23szt) |
| Waga paczki | 7,4 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | Formelle |
| Rozmiar | 13x13 |
+48 502 415 500