GRAZIA CERAMICHE MELANGE MILK 13x13 MEL1 Płytka Ścienna
Opis
Płytki ceramiczne z serii MELANGE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to
tradycyjne, podwójnie wypalane płytki ścienne w białym korpusie o błyszczącej i mocno zacienionej powierzchni. W swojej ekstremalnej prostocie seria ta nadaje się do wnętrz klasycznych, wielkomiejskich i retro.
Płytki Ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Błyszczące |
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | MILK |
| Rozmiar | 13x13 cm |
| Grubość | 9,4 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,507m2 (30szt) |
| Waga paczki | 8,10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia |
| Seria | Melange |
| Rozmiar | 13x13 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500