GRAZIA CERAMICHE SHADES OF ART ALCAZAR SAND 13x13 ALCA2 Płytka Ścienna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
813,00 zł
813.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii SHADES OF ART włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to seria wykonana z gresu porcelanowego R10, antypoślizgowa, odpowiednia do wszystkich środowisk. Tym samym nadaje się do zastosowania na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oryginalność każdej płytki nadaje pomieszczeniom indywidualny rustykalny styl.
Płyka Ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | SAND |
| Rozmiar | 13x13 cm |
| Grubość | 11 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,4394m2 (26szt) |
| Waga paczki | 8,12 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia |
| Seria | Shades of Art |
| Rozmiar | 13x13 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500