SERENISSIMA COSTRUIRE MOSAICO METALLO RUGGINE 30x30 RETT 1062373 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Costruire marki Serenissima łączy charakterystyczne cechy metalu, aby przeprojektować i odzyskać współczesne, eleganckie i przyjazne otoczenie. Umiejętne kombinacje preferowane przez kontrasty materiałów i dobory chromatyczne, przekazują przy współudziale modułowych grubości i formatów, miękkość typową dla świeżo odlewanego cementu i pierwotny urok utleniania metalu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | METALLO RUGGINE |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,45 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Costruire |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500