SERENISSIMA ECLETTICA ARGENTO 60x120 RETT ROCK R11 20mm 1081714 Płytka gresowa
Opis
Eclettica oferuje mineralny wygląd z dbałością o kalibrowane wzory, dostępne w pięciu kolorach o powierzchni naturalnej.
Oprócz licznych rozmiarów, istnieje również szeroki zakres narzędzi estetycznych, który obejmuje wzór jodełkowy, dekorację Palladiana oraz trzy mozaiki.
Idealnie nadają się na ścianę, podłogę również w miejscach publicznych takich jak hotele, bary czy pensjonaty.
Dostępne również o grubości 20 mm, polecane na tarasy, balkony, do ogrodu czy na basen.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | ARGENTO |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 20 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (1 szt.) |
| Waga paczki | 32,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Eclettica |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500