SERENISSIMA ECLETTICA BEIGE ECLETTICO 100x100 RETT SILK R9 1082417 Płytka gresowa
Opis
Eclettica oferuje mineralny wygląd z dbałością o kalibrowane wzory, dostępne w pięciu kolorach o powierzchni naturalnej.
Oprócz licznych rozmiarów, istnieje również szeroki zakres narzędzi estetycznych, który obejmuje wzór jodełkowy, dekorację Palladiana oraz trzy mozaiki.
Idealnie nadają się na ścianę, podłogę również w miejscach publicznych takich jak hotele, bary czy pensjonaty.
Dostępne również o grubości 20 mm, polecane na tarasy, balkony, do ogrodu czy na basen.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BEIGE ECLETTICO |
| Rozmiar | 100x100 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 2 m2 (2 szt.) |
| Waga paczki | 38 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Eclettica |
| Rozmiar | 100x100 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500