SERENISSIMA EVOCA MOSAICO CURVE AVORIO 20x30 RETT 1064983 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Kolekcja Evoca marki Serenissima reprezentuje innowacyjną interpretację kamienia, w doskonałej równowadze między przeszłością a teraźniejszością, idealną do kojarzenia środowisk z wyraźnym wielkomiejskim stylem. Ciepłe kolory połączone z materiałami pochodzącymi z recyklingu współistnieją z geometrycznymi dekoracjami o smaku retro, aby zapewnić ciągłość wizualną i spójność chromatyczną między wnętrzami i zewnętrzem, rozszerzając poczucie przestrzeni. Dostępny w sześciu rozmiarach również o zwiększonej grubości 19 mm w rozmiarze 60x120, zapewnia zauważalny efekt estetyczny, ale także wszystkie zalety gresu porcelanowego.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | AVORIO |
| Rozmiar | 20x30 cm |
| Ilość w opakowaniu | 0,36 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 12 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Evoca |
| Rozmiar | 20x30 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500