SERENISSIMA FOSSIL LINES PERLA 30x60 RETT 1068533 Płytka gresowa
Opis
Gres porcelanowy w kolekcji Fossil firmy Serenissima zawiera całą wyrazistą moc kamienia kutego przez naturę i bogatego w szczegóły. Powierzchnie Fossil interpretują te sugestywne materiały, poszerzając materialny język wystroju wnętrz i odsłaniając tekstury subtelnymi żyłami, które nadają alternatywną percepcję materiału ceramicznego poprzez zastosowanie intensywnych kolorów i eleganckich odcieni. Dostępny w eleganckim i stonowanym naturalnym wykończeniu oraz w wyrafinowanej powierzchni lustra, emanuje elegancją i sugeruje nieskończone rozwiązania układowe, dzięki licznym rozmiarom i dekoracjom.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | PERLA |
| Rozmiar | 30x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,08 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 22,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Fossil |
| Rozmiar | 30x60 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500