SERENISSIMA FOSSIL MOSAICO BRUNO 30x30 RETT 1066631 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Gres porcelanowy w kolekcji Fossil firmy Serenissima zawiera całą wyrazistą moc kamienia kutego przez naturę i bogatego w szczegóły. Powierzchnie Fossil interpretują te sugestywne materiały, poszerzając materialny język wystroju wnętrz i odsłaniając tekstury subtelnymi żyłami, które nadają alternatywną percepcję materiału ceramicznego poprzez zastosowanie intensywnych kolorów i eleganckich odcieni. Dostępny w eleganckim i stonowanym naturalnym wykończeniu oraz w wyrafinowanej powierzchni lustra, emanuje elegancją i sugeruje nieskończone rozwiązania układowe, dzięki licznym rozmiarom i dekoracjom.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BRUNO |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,45 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Fossil |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500