SERENISSIMA MATERICA PERLA 80x80 RETT 1075366 Płytka gresowa
Opis
Serenissima Materica ma na celu uchwycenie trendów w architekturze i wzornictwie. Seria obejmuje płytki o wyglądzie kamienia naturalnego i betonu przemysłowego. Wybór neutralnych i spokojnych kolorów odpowiednich do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Ponadczasowy, może być stosowany wewnątrz, ale także na zewnątrz. Ta funkcjonalna i minimalistyczna kolekcja Serenissimy, w gresie porcelanowym, nie pozostawia nic przypadkowi i zachęca projektanta do tworzenia eklektycznych scenariuszy z nieoczekiwanymi kombinacjami, które pozostawiają swój ślad. Kolekcja rozszerzona o wersje antypoślizgową o grubości 19 mm do zastosowania w ogrodach.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | PERLA |
| Rozmiar | 80x80 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,28 m2 (2 szt) |
| Waga paczki | 27,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Materica |
| Rozmiar | 80x80 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500