SERENISSIMA NORWAY GOLDEN SUNSET 30x120 RETT 1050645 Płytka gresowa
Opis
Inspirowana Norwegią jest norweska kolekcja NORWAY Serenissima, w gresie porcelanowym, która odtwarza siłę i urok postarzanego drewna. Zużyte powierzchnie, które zachowują ślady deszczu, śniegu, słońca i wiatru, stają się źródłem inspiracji do wyposażenia domu w ciepły, cenny i długotrwały materiał, ponieważ z czasem zachowuje swoje piękno. Wykonana w pięciu nowych kolorach w rektyfikowanych rozmiarach 20x120, 30x120 idealna na podłogi i ściany.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | GOLDEN SUNSET |
| Rozmiar | 30x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (4 szt) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Norway |
| Rozmiar | 30x120 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500