SERENISSIMA NORWAY MOSAICO NATURAL FEELING 30x30 RETT 1050917 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Inspirowana Norwegią jest norweska kolekcja NORWAY Serenissima, w gresie porcelanowym, która odtwarza siłę i urok postarzanego drewna. Zużyte powierzchnie, które zachowują ślady deszczu, śniegu, słońca i wiatru, stają się źródłem inspiracji do wyposażenia domu w ciepły, cenny i długotrwały materiał, ponieważ z czasem zachowuje swoje piękno. Wykonana w pięciu nowych kolorach w rektyfikowanych rozmiarach 20x120, 30x120 idealna na podłogi i ściany.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | NATURAL FEELING |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,45 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Norway |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500