SERENISSIMA PALAZZO ARABESCATO ORO 60x120 RETT 1093968 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Palazzo od Serenissima to kolekcja płytek gresowych inspirowana szlachetnym marmurem. Idealna dla osób, które chcą wprowadzić do wnętrza luksus, lekkość i ponadczasową estetykę, a jednocześnie oczekują wysokiej trwałości i łatwości użytkowania.
Kolekcja oferuje dwa wykończenia:
- „silk” - delikatnie półmatowa, gładka i przyjemna w dotyku (antypoślizgowość R9)
- wersje rektyfikowane, matowe - płytki z idealnie równymi krawędziami, umożliwiające układanie z minimalną fugą (antypoślizgowość R10)
Kolekcja dostępna jest w wielu formatach — 120×120 cm, 60×120 cm, 60×60 cm oraz 30×60 cm co zapewnia pełną swobodę doboru stylu i charakteru wnętrza.
Palazzo znakomicie sprawdza się w łazienkach i salonach kąpielowych, kuchniach i salonach, korytarzach i holach, eleganckich przestrzeniach komercyjnych takich jak recepcje czy butiki.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rektyfikowany | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | Arabescato Oro |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (2 szt.) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Palazzo |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500