SERENISSIMA PALAZZO FIORENTINO 120x120 RETT 1097100 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Palazzo od Serenissima to kolekcja płytek gresowych inspirowana szlachetnym marmurem. Idealna dla osób, które chcą wprowadzić do wnętrza luksus, lekkość i ponadczasową estetykę, a jednocześnie oczekują wysokiej trwałości i łatwości użytkowania.
Kolekcja oferuje dwa wykończenia:
- „silk” - delikatnie półmatowa, gładka i przyjemna w dotyku (antypoślizgowość R9)
- wersje rektyfikowane, matowe - płytki z idealnie równymi krawędziami, umożliwiające układanie z minimalną fugą (antypoślizgowość R10)
Kolekcja dostępna jest w wielu formatach — 120×120 cm, 60×120 cm, 60×60 cm oraz 30×60 cm co zapewnia pełną swobodę doboru stylu i charakteru wnętrza.
Palazzo znakomicie sprawdza się w łazienkach i salonach kąpielowych, kuchniach i salonach, korytarzach i holach, eleganckich przestrzeniach komercyjnych takich jak recepcje czy butiki.
Dane techniczne
| Rektyfikowany | Tak |
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | Fiorentino |
| Rozmiar | 120x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (1 szt.) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Palazzo |
| Rozmiar | 120x120 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500