SERENISSIMA PROMENADE MOSAICO TAN 30x30 RETT 1070680 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Nowa kolekcja Promenade marki Serenissima proponuje gres szkliwiony porcelanowy, wszechstronny i modny, który wiernie interpretuje całą siłę i prymitywną elegancję kamienia naturalnego typowego dla południowej Francji, odpowiedniego dla tych, którzy kochają wyrafinowany design w meblach. Pięć neutralnych i nowoczesnych kolorów jest prezentowanych w wielu formatach modułowych, aby podkreślić eklektyczny styl serii i umożliwić eleganckie rozwiązania układowe, aby spersonalizować styl każdego pomieszczenia. Możliwości wykorzystania na zewnątrz Promenade rozszerza wersja o grubości 19 mm, dostępna w rozmiarze 60×120 oraz 60x60 cm i wykończeniu R11, co umożliwia suche układanie na trawie, żwirze i piasku, układanie na tradycyjnym jastrychu i tworzenie podniesionych podłóg na regulowanych podporach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | TAN |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,45 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Promenade |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500