SERENISSIMA PROMENADE SABBIA 60x120 RETT R11 19 mm 1068043 Płytka gresowa
Opis
Nowa kolekcja Promenade marki Serenissima proponuje gres szkliwiony porcelanowy, wszechstronny i modny, który wiernie interpretuje całą siłę i prymitywną elegancję kamienia naturalnego typowego dla południowej Francji, odpowiedniego dla tych, którzy kochają wyrafinowany design w meblach. Pięć neutralnych i nowoczesnych kolorów jest prezentowanych w wielu formatach modułowych, aby podkreślić eklektyczny styl serii i umożliwić eleganckie rozwiązania układowe, aby spersonalizować styl każdego pomieszczenia. Możliwości wykorzystania na zewnątrz Promenade rozszerza wersja o grubości 19 mm, dostępna w rozmiarze 60×120 oraz 60x60 cm i wykończeniu R11, co umożliwia suche układanie na trawie, żwirze i piasku, układanie na tradycyjnym jastrychu i tworzenie podniesionych podłóg na regulowanych podporach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor | SABBIA |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 19 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (1 szt) |
| Waga paczki | 30,60 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Promenade |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz |
+48 502 415 500