SERENISSIMA STUDIO 50 INSERTO POP GREY S/8 30x30 RETT 1069347 Dekor
Opis
Kolekcja Studio 50 firmy Serenissima bierze materialną konkretność terakoty i przekształca ją w nową ceramiczną propozycję o silnym współczesnym powołaniu. Duże i małe powierzchnie, w sześciu modnych kolorach, uwodzi metalicznymi efektami i dekoracjami retro, dodając doskonałą wydajność gresu porcelanowego do wszechstronności. Dostępne również o grubości 19 mm. Płytki te pozostawiają dużą swobodę twórczą, sugerując nieskończone rozwiązania do układania i kombinacje kolorów.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | GREY |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,72 m2 (8 szt) |
| Waga paczki | 16 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Studio 50 |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500