SERENISSIMA TRAVERTINI DUE BEIGE 30x60 RETT 1074394 Płytka gresowa
Opis
Gres porcelanowy z kolekcji Travertini Due marki Serenissima pozwala na precyzyjne zdefiniowanie podłóg i ścian domu, umiejętnie łącząc tradycję z nowoczesnością. Trzy odcienie kolorów, biały, beżowy i kremowy, przekazują ponadczasowy urok trawertynu przy współudziale rektyfikowanych rozmiarów 60x120, 100x100, 60x60, 30x60, naturalnych / polerowanych wykończeń i mozaik, bez wad kamienia naturalnego.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BEIGE |
| Rozmiar | 30x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,08 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 22,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Travertini Due |
| Rozmiar | 30x60 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500