SERENISSIMA TRAVERTINI DUE MOSAICO BEIGE 30x30 LUX-RETT 1074329 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Gres porcelanowy z kolekcji Travertini Due marki Serenissima pozwala na precyzyjne zdefiniowanie podłóg i ścian domu, umiejętnie łącząc tradycję z nowoczesnością. Trzy odcienie kolorów, biały, beżowy i kremowy, przekazują ponadczasowy urok trawertynu przy współudziale rektyfikowanych rozmiarów 60x120, 100x100, 60x60, 30x60, naturalnych / polerowanych wykończeń i mozaik, bez wad kamienia naturalnego.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BEIGE |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Rozmiar kostki | 3x3 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,45 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Travertini Due |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500