Cir Serenissima Showall Wall 02 Myfair Grey RTT. 60x120 cm 1070215 Tapeta ceramiczna
Cena za 1 szt. dekoru. Towar sprzedawany w opakowaniach po 2 szt.
Opis
Serenissima Showall - seria ściennych tapet ceramicznych przeznaczonych do pomieszczeń prywatnych, oraz do przestrzeni publicznych.
Seria oferuje wyrafinowane wzornictwo dopasowane do każdego stylu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | Myfair Grey |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (2 szt) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Showall |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500