GRAZIA CERAMICHE BOISERIE ANG. FINALE BEIGE CRAQUELE 12x3 FINA02 Narożnik
Opis
Płytki ceramiczne z serii BOISERIE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to klasyczne kafelki w stylu angielskim, idealne do renowacji budynków zabytkowych i starych kamienic, do aranżacji stylowych wnętrz, jak również wpasowywujące się jednocześnie w nowoczesne projekty.
Seria składająca się z różnych kolorów, dekoracji i formatów. Niezwykle wszechstronna dla każdego rodzaju kreacji, w szczególności poświęconych stylowi vintage i retro. Są dwa wykończenia, matowe i Craquele.
Craquele – szkliwo transparentne, błyszczące z efektownymi pęknięciami. Zalecana jest impregnacja wykończenia Craquele.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Narożnik |
| Kolor | ANGOLO FINALE BIANCO CRAQUELE |
| Rozmiar | 12x3cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 40 szt |
| Waga paczki | 1,7 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia Ceramiche |
| Seria | Boiserie |
+48 502 415 500