GRAZIA CERAMICHE BOISERIE ANG. FINALE BEIGE MATT 12x3 FINA06 Narożnik
Opis
Płytki ceramiczne z serii BOISERIE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to kafelki klasycznej boazerii ceramicznej w nowoczesnym wydaniu.
Idealne do renowacji stylowych wnętrz jak również wpasowywujące się w nowoczesne projekty.
Do wyboru są dwa wykończenia: matowe i spękane błyszczące (craquele).
Zalecana jest impregnacja wersji craquele.
Płytki ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | ANGOLO FINALE BEIGE MATT Narożnik |
| Rozmiar | 12x3cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 40 szt |
| Waga paczki | 1,7 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia Ceramiche |
| Seria | Boiserie |
+48 502 415 500