GRAZIA CERAMICHE ELECTA BEIGE MATT 20x80 CLB4 Płytka Ścienna
Opis
Płytki ceramiczne z serii ELECTA włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to klasyczne kafelki w stylu angielskim, w kształcie prostokąta, boazeria ceramiczna.
Idealne do renowacji budynków zabytkowych i starych kamienic, do aranżacji stylowych wnętrz, jak również wpasowywujące się jednocześnie w nowoczesne projekty.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Kolor | BEIGE MATT Płytka Ścienna |
| Rozmiar | 20x80 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 5 szt |
| Waga paczki | 12,65 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Ceramiche Grazia |
| Seria | Electa |
| Rozmiar | 20x80 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500