GRAZIA CERAMICHE ELECTA TORO BEIGE CRAQUELE 5,5x20 CLT3 Listwa Dekoracyjna
Opis
Płytki ceramiczne z serii ELECTA włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to klasyczne kafelki w stylu angielskim, w kształcie prostokąta, boazeria ceramiczna.
Idealne do renowacji budynków zabytkowych i starych kamienic, do aranżacji stylowych wnętrz, jak również wpasowywujące się jednocześnie w nowoczesne projekty.
Craquele – szkliwo transparentne, błyszczące z efektownymi pęknięciami. Zalecana jest impregnacja wykończenia Craquele.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Listwa Dekoracyjna Wykończeniowa |
| Kolor | ELECTA TORO BEIGE CRQUELE |
| Rozmiar | 5,5x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 32 |
| Waga paczki | 10,60 kg |
| Producent | Ceramiche Grazia |
| Seria | Electa |
+48 502 415 500