GRAZIA CERAMICHE ELEGANCE LISCIA CINDER CRAQUELE 35x102 ELGLIQ3 - Płytka Ścienna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
279,00 zł
279.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii ELEGANCE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to kafelki klasycznej boazerii ceramicznej w nowoczesnym wydaniu.
Idealne do renowacji stylowych wnętrz jak również wpasowywujące się w nowoczesne projekty.
Do wyboru są dwa wykończenia: matowe i spękane błyszczące (craquele).
Zalecana jest impregnacja wersji craquele.
Płytki ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Glazura |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | LISCIA CINDER CRAQUELE |
| Rozmiar | 35x102 cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 2 szt. |
| Waga paczki | 6,0 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia Ceramiche |
| Seria | Elegance |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500