GRAZIA CERAMICHE ELEGANCE ZOCCOLO BONE CRAQUELE 15x35 ZOELQ2 Cokół
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
157,00 zł
157.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii ELEGANCE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to kafelki klasycznej boazerii ceramicznej w nowoczesnym wydaniu.
Idealne do renowacji stylowych wnętrz jak również wpasowywujące się w nowoczesne projekty.
Do wyboru są dwa wykończenia: matowe i spękane błyszczące (craquele).
Zalecana jest impregnacja wersji craquele.
Płytki ścienne.
ele.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Glazura |
| Przeznaczenie | Cokół |
| Kolor | ZOCCOLO BONE CRAQUELE Cokół |
| Rozmiar | 15x35 cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 22 szt |
| Waga paczki | 18,2 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia Ceramiche |
| Seria | Elegance |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500