GRAZIA CERAMICHE ELEGANCE FINALE PINE MATT 8,5x35 FINELM05 Listwa dekoracyjna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
136,00 zł
136.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii ELEGANCE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to kafelki klasycznej boazerii ceramicznej w nowoczesnym wydaniu.
Idealne do renowacji stylowych wnętrz jak również wpasowywujące się w nowoczesne projekty.
Do wyboru są dwa wykończenia: matowe i spękane błyszczące (craquele).
Zalecana jest impregnacja wersji craquele.
Płytki ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kolor | FINALE PINE MATT Listwa Dekoracyjna |
| Rozmiar | 8,5x35 cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 12 szt |
| Waga paczki | 6,6 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia Ceramiche |
| Seria | Elegance |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500