GRAZIA CERAMICHE NEW CLASSIC ANG. TORO PAR. EST. MAUVE 5,5x2,5 TOROA7 Narożnik
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
63,00 zł
63.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii NEW CLASSIC włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne z podwójnym wypalaniem o błyszczącej powierzchni.
Prostokątny, regularny format z ośmiokątem dostępny w różnych odcieniach neutralnych kolorów. Nadają się zarówno do klasycznych, jak i współczesnych kreacji, zdolnych do tworzenia eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Narożnik |
| Kolor | ANG. TORO PAR. EST. MAUVE |
| Rozmiar | 5,5x2,5 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Ilość w opakowaniu | 40 szt |
| Waga paczki | 1,4 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Ceramiche Grazia |
| Seria | New Classic |
+48 502 415 500