GRAZIA CERAMICHE NEW CLASSIC TOZZETTO MELISSA 3x3 T400
Opis
Płytki ceramiczne z serii NEW CLASSIC włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne z podwójnym wypalaniem o błyszczącej powierzchni.
Prostokątny, regularny format z ośmiokątem dostępny w różnych odcieniach neutralnych kolorów. Nadaje się zarówno do klasycznych, jak i współczesnych kreacji, zdolnych do tworzenia eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.
Płytka ścienna.
Tozzetka do płytki ottagonalnej.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Kostka Dekoracyjna |
| Kolor | TOZZETTO MELISSA |
| Rozmiar | 3x3 cm |
| Grubość | 8mm |
| Ilość w opakowaniu | 180 szt. |
| Waga paczki | 2,7 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia |
| Seria | New Classic |
+48 502 415 500