GRAZIA CERAMICHE NEW CLASSIC HELLAS BEACH 7x26 HEL3 Listwa Dekoracyjna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
58,00 zł
58.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii NEW CLASSIC włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne z podwójnym wypalaniem o błyszczącej powierzchni.
Prostokątny, regularny format z ośmiokątem dostępny w różnych odcieniach neutralnych kolorów. Nadaje się zarówno do klasycznych, jak i współczesnych kreacji, zdolnych do tworzenia eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Listwa Dekoracyjna Wykończeniowa |
| Kolor | HELLAS BEACH Listwa Dekoracyjna |
| Rozmiar | 7x26 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Ilość w opakowaniu | 20 szt. |
| Waga paczki | 5,00 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | New Classic |
+48 502 415 500