GRAZIA CERAMICHE NEW CLASSIC FESTONE BEACH 6x26 FEN3 Listwa Dekoracyjna
Opis
Płytki ceramiczne z serii NEW CLASSIC włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne z podwójnym wypalaniem o błyszczącej powierzchni.
Prostokątny, regularny format z ośmiokątem dostępny w różnych odcieniach neutralnych kolorów. Nadaje się zarówno do klasycznych, jak i współczesnych kreacji, zdolnych do tworzenia eleganckich i wyrafinowanych wnętrz.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Listwa Dekoracyjna Wykończeniowa |
| Kolor | FESTONE BEACH Listwa Dekoracyjna |
| Rozmiar | 6x26 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Ilość w opakowaniu | 30 szt. |
| Waga paczki | 7,5 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | New Classic |
+48 502 415 500