LEA Dreaming CALACATTA SHINE RTT. LPP 73x73 LGOET65A Płytka gresowa
Opis
Gres polerowany, 73x73, grubość 10 mm.
Wyprzedaż z magazynu, brak opakowań.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, podłoga |
| Kolor | Calacatta Shine |
| Rozmiar | 73x73 cm |
| Grubość | 10mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,07 m2 (2 szt) |
| Waga paczki | 26,3 kg |
| Producent | LEA |
| Seria | Dreaming |
+48 502 415 500