CIR CHROMAGIC SAGE AND BUTTER 60x120 RETT 1074147 Płytka gresowa
Opis
Chromagic został stworzony, aby zaoferować projektantowi nieskończone pomysły i inspiracje do pokrycia podłóg i ścian domu. Pełnościenne dekoracje łączą się z kolorowymi powierzchniami z efektem żywicy, tworząc magiczne monochromatyczne kombinacje lub odważne kontrasty. Cir Ceramiche opracował tę innowacyjną kolekcję, w gresie porcelanowym, w trzech rozmiarach 60x120, 60x60 i 30x60, które można łączyć na całej ścianie, tworząc iluzję tapety.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | SAGE AND BUTTER |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (2 szt) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Chromagic |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500