CIR CITY SQUARES BROWN MIX 6,5x29 1088858 Dekor
Opis
Kolekcja City to wyjątkowa interpretacja kultowych miejsc współczesnego designu, czerpiąca inspirację z Mediolanu – miasta o nieoczekiwanych barwach, unikalnym charakterze wnętrz metropolii.
W kolekcji City znajdziemy oryginalny, innowacyjny format 6,5x29 cm, który w połączeniu z klasycznym i zawsze uniwersalnym formatem 15x15 cm pozwala na tworzenie dynamicznych, zróżnicowanych aranżacji.
Bogata paleta kolorów obejmuje klasyczne odcienie bieli, kości słoniowej i czerni, które doskonale uzupełniają modne barwy zieleni, błękitu oraz brązu.
Każdy kolor jest dostępny w dwóch wykończeniach:
-
Lux – dla efektu eleganckiego połysku, podkreślającego głębię barw.
-
Mat – dla subtelnego, nowoczesnego wyglądu.
Ponadto kolekcja oferuje warianty dekoracyjne i różnorodne struktury powierzchni, które umożliwiają wzbogacenie każdej przestrzeni i dopasowanie do najbardziej wymagających projektów.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rektyfikowany | Nie |
| Wykończenie | Połysk/Mat |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | Brown |
| Rozmiar | 6,5x29 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,64 m2 (34 szt.) |
| Waga paczki | 14,30 kg |
| Producent | Cir |
| Seria | City |
| Rozmiar | 6,5x29 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500